Dom nad Doliną

ul. Droga Zachełmska 8

58-563 Przesieka


Cennik

Cena minimalna za 1 osobę: 40 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 50 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: 100 zł


Opis obiektu:

Dom nad Doliną w Przesiece koło Karpacza zaprasza na wypoczynek.

Oferujemy nowe apartamenty z niepowtarzalnym widokiem na Śnieżkę, główny grzbiet Karkonoszy i urokliwą Dolinę Czerwienia.

  • Apartament Kominkowy - z odrębnym wejściem, czteroosobowy; składa się z 2 pokoi: w jednym dwa łóżka jednoosobowe, w drugim rozkładany narożnik. Wyposażony aneks kuchenny i łazienka z prysznicem. Cena apartamentu: od 160 zł za dobę.
  • Apartament Wiosenny - z odrębnym wejściem, dwuosobowy; jednopokojowy z łóżkiem małżeńskim, z wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką z prysznicem. Cena apartamentu: 100 zł za dobę.
  • Apartament Balkonowy - dwu lub czteroosobowy; jednopokojowy z łóżkiem małżeńskim i rozkładaną dwuosobową kanapą, aneks kuchenny i łazienka, widokowy balkon. Cena apartamentu: za dwie osoby 100 zł za dobę, cztery osoby od 160 zł za dobę.
  • Apartament Gruszkowy - czteroosobowy; składa się z 2 pokoi: w jednym dwa łóżka jednoosobowe, w drugim rozkładany narożnik, wyposażony aneks kuchenny i łazienka z wanną narożnikową. Cena apartamentu: od 160 zł za dobę.
  • Apartament Młynarski - sześcioosobowy; składa się z pokoju głównego z łóżkiem małżeńskim i rozkładaną dwuosobową kanapą oraz pokoju na poddaszu z dwoma pojedynczymi łóżkami. Wyposażony aneks kuchenny i łazienka z prysznicem. Cena apartamentu: za cztery osoby od 160 zł za dobę, sześć osób od 240 zł za dobę.

Na wyposażeniu każdego apartamentu znajduje się TV i sieć Wi-Fi.

Możliwość wstawienia łóżeczka dziecięcego. Do dyspozycji gości jest grill, stoły, ławy i krzesła do biesiadowania, leżaki, sanki, gra piłkarzyki. Ogród w trakcie realizacji.

Dom usytuowany jest na słonecznym wzgórzu, w pobliżu lasu, z oddali słychać łagodny szum potoku Czerwień. Idealne miejsce dla pragnących odpocząć z od zgiełku, ale w bliskim sąsiedztwie głównych kurortów Karkonoszy: Karpacza (8 km), Szklarskiej Poręby (20 km), Cieplic z nowo otwartymi basenami termalnymi (6 km).

© www.turystyka.biz.pl. 2021