Hostel Giraffe

ul. Krowoderska 31

31-141 Kraków

tel.: 12 430 00 73


Cennik

Cena minimalna za 1 osobę: 35 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 160 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych


Opis obiektu:

Hostel Giraffe jest krakowskim schroniskiem młodzieżowym położonym zaledwie 3 minuty piechotą od Rynku Głównego, nastawionym zarówno na klientów indywidualnych jak i grupy zorganizowane.

Integralną częścią hostelu jest bar oferujący bardzo szeroki wybór alkoholi, kaw oraz koktajli, które są naszą specjalnością. W barze znajduje się też projektor i duży ekran, na którym można oglądać telewizję, filmy, prowadzić wykłady. W ciągu dnia bar jest kawiarnią, gdzie pijąc kawę można poczytać gazetę lub książkę i zagrać w bilard lub w jedną z gier (Scrabble, Monopoly, Uno, Jenga itp.), a w piątki wieczorem zamienia się w pub lub nawet klub nocny z wizualizacjami i pysznymi polskimi wódkami smakowymi.

Dysponujemy 50 miejscami noclegowymi. Naszym atutem są niskie ceny oraz bardzo wysoki standard w kategorii schronisk młodzieżowych. Pokoje są przestronne i pełne światła dziennego, wyposażone w stoliki i zamykane na klucz prywatne szafki. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, pranie, internet (WiFi),informacja turystyczno-imprezowa, pościel, 24/7 recepcja, powitalne piwo.

Dla wygody i bezpieczeństwa naszych gości, w hostelu znajduje się domofon, przechowalnia bagażu, prywatne zamykane szafki w pokojach, całodobowa ochrona zapewniana przez agencję ochrony i mienia, a recepcja otwarta jest 24 godziny na dobę i ustawiona w taki sposób, aby recepcjonista widział każdą osobę, wchodzącą do hostelu. Nasi weseli i profesjonalni pracownicy recepcji udzielą Państwu informacji nie tylko na temat zwiedzania krakowskich zabytków, ale również dotyczących rozrywki i kultury i to zarówno po polsku i angielsku, jak i w wielu innych językach (niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, słowacki, japoński i chiński (mandaryński)).

Zostań przyjacielem Żyrafy.

ZAPRASZAMY


© www.turystyka.biz.pl. 2020