Willa Koba

ul. Reja 5

43-450 Ustroń

tel.: 33 858 77 40


Cennik

Cena minimalna za 1 osobę: 100 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 400 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

 • Dworzec PKP: 300 m
 • Dworzec PKS: 200 m
 • Odległość do lasu: 200 m
 • Wyciąg narciarski: 1000 m
 • Poczta: 300 m
 • Sklep: 100 m

 • Opis obiektu:

  Willa w Ustroniu ma przyjemność zaprosić Państwa do pięknie położonego Ustronia. Elegancja, solidność i wysoki standard usług zapewnią Państwu miły i wyjątkowy wypoczynek. Do dyspozycji Państwa oddajemy 40 eleganckich miejsc noclegowych, restaurację, salę konferencyjną, Spa, Pub oraz parking. Usytuowanie Willi Koba w centrum Ustronia umożliwia korzystanie z większości atrakcji uzdrowiska bez konieczności dalekich dojazdów. W naszej Willi o każdej porze roku poczują się Państwo wyjątkowo komfortowo, zaznając wypoczynku i relaksu.

  Oferujemy Państwu 16 elegancko i komfortowo wyposażonych pokoi, które tworzą znakomite warunki do odpoczynku. Wszystkie wyposażone są w łazienkę, telewizor LCD, telefon, gniazdko internetowe. W cenę (100 zł/osoba) wliczone jest śniadanie. Przy dłuższych pobytach oraz grupach udzielamy rabatów. Możliwość wykupienia obiadokolacji (35 zł). Dzieci do lat 3 - pobyt bez świadczeń. Dzieci do lat 12 - 40% zniżki (przy dwóch osobach pełnopłatnych). Łóżeczko dziecięce - 20 zł/doba. Parking bezpłatny.

  Do dyspozycji naszych gości oddajemy także rzymską łaźnię parową. Dzięki panującym w łaźni warunkom odprężycie Państwo zarówno umysł jak i ciało. Po kąpieli w łaźni parowej zapraszamy do natrysku wrażeń i pokoju relaksu, gdzie przy dźwiękach muzyki można odpocząć na podgrzewanych ławach. W naszym SPA, proponujemy Państwu również kapsułę Body Space (bieżnia podciśnieniowa), rollmasaż oraz wysokiej klasy nowoczesne solarium.

  © www.turystyka.biz.pl. 2020