Apartament SPA

ul. Leśna 12

43-460 Wisła

tel.: 33 588 83 04


Cennik

Cena minimalna za 1 osobę: 170 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 450 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

 • Dworzec PKP: 1500 m
 • Dworzec PKS: 1500 m
 • Odległość do lasu: 50 m
 • Wyciąg narciarski: 100 m
 • Poczta: 500 m
 • Sklep: 500 m

 • Opis obiektu:

  W Wiśle Jaworniku, przy ulicy Leśnej nr 12, funkcjonuje luksusowy pensjonat rodzinny SPA. Mile widziane są również osoby samotne i pary bezdzietne. Dysponujemy pokojami o wysokim standardzie z łazienkami, tv plazmowymi, dostępem do internetu, TV sat, radio. Pensjonat ma luksusowe SPA (Sanatio per aquam) sauna parowa, gorące powietrze suche, gorące powietrze wilgotne, jacuzzi, kabina prysznicowa parowa z hydromasażem. Wszystkie te zabiegi, bez dodatkowych opłat w kosztach pensjonatowych. W cenie noclegu śniadanie europejskie. Obiady i obiadokolacje w karcie restauracyjnej za dodatkową opłatą. Jadalnia luksusowo wyposażona, szwedzkie stoły, napoje bez ograniczeń. Można skorzystać z oferty dla zakochanych specjalnie opracowanej przez nas zawierającej liczne atrakcje i niespodzianki...

  Na terenie willi Jawornik w Wiśle, jest tajemniczy ogród z roślinnością górską. Kaskada wody, oczko wodne z żabami i jaszczurkami górskimi. Za ogrodzeniem przepływa rzeka Jawornik: można wyjść i pobrzechtać się w potoku, o czystej górskiej wodzie. W okresie letnim uruchomiamy basen ogrodowy o średnicy 4,5 m z czystą podgrzewaną wodą górską. W pobliżu znajduje się wypożyczalnia quadów i ranczo w stylu amerykańskim, gdzie można pojeździć na koniach, lub poduczyć się w ujeżdżaniu koni. Liczne szlaki turystyczne przebiegają przez Jawornik. Można udać się do pobliskiego aquaparku. Sąsiedztwo Czech i Słowacji - możliwość podróżowania bez granic zachęca do wycieczek. Te kraje stają przed turystami otworem.

  Na terenie willi znajduje się Poziom SPA. W skład wchodzi: sauna fińska, łaźnia parowa, sauna infrared, prysznic, balia z lodowatą górska wodą ze strumienia Jawornik. Gabinet masażu, odnowa biologiczna, kosmetyczka, fryzjerka, manikiżystka, pedikiżystka (na specjalne zamówienie i za dodatkową opłatą).

  Romantyczny pobyt w Willi Jawornik, to najlepszy prezent, jaki możecie zrobić, aby uczcić niezapomniane chwile. To wspaniały podarunek dla dziewczyny, dla chłopaka. To wspaniały prezent dla rodziców, na ich rocznicę ślubu, wspaniały prezent dla bliskich osób z okazji urodzin, ślubu, lub na gwiazdkę. To wspaniały, niepowtarzalny i nietuzinkowy suwenir. W Twoim imieniu wyślemy na wskazany adres, okazjonalne zaproszenie! Proszę zadzwoń, a wspólnie możemy ustalić inny scenariusz!

   Romantyczne chwile w Willi Jawornik to:
  • sentymentalna kolacja przy świecach z winem w dniu przyjazdu,
  • kąpiel w SPA (jaccuzi na tarasie, na powietrzy dla 2 osób) z szampanem i słodką niespodzianką w dniu przyjazdu,
  • romantyczny seans filmowy w pokoju,
  • kwiaty,
  • leniwe śniadanie,
  • doba od 14.00 do 12.00 dnia następnego.

  Cena za romantyczny pobyt dla dwóch osób to 200 zł za dobę. Doliczone do ceny pokoju studio albo apartamentu (cena wynosi 400 + 200 zł).

  Oferta może być poszerzona na życzenie (masaż klasyczny, kulig saniami, bryczka, koncert skrzypcowy i inne wg indywidualnego scenariusza).

  Pensjonat Jawornik przygotowany jest do organizowania małych szkoleń specjalistycznych i spotkań integracyjnych.

  Posiadamy salkę konferencyjną technicznie przygotowaną na potrzeby sprzętu komputerowego, wyposażoną w klimatyzator, ekran, okablowanie 220V i internet wi-fi. Ponadto w całym pensjonacie działa bezprzewodowe łącze internetowe.

  Salka konferencyjna pomieścić może:do 24 osób w systemie audytoryjnym lub do 12 osób przy stołach.

  W Pensjonacie Jawornik gościć możemy do 20 osób w 7 pokojach. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do pełnego węzła sanitarnego i wyposażone są TV sat.

  Podczas szkolenia proponujemy pełne wyżywienie tj: śniadanie, pełny obiad, kolacja. W trakcie szkolenia podawane są napoje zimne i gorące oraz tzw. galanteria konferencyjna.

  Przy założeniu, iż wynajęte jest 80% miejsc noclegowych proponujemy koszt osobo-dnia w wysokości 140,- zł (brutto z 7% VAT) na co składa się: nocleg, śniadanie, obiad, kolacja, obsługa salki konferencyjnej. Zakres szkolenia oraz ogólny koszt jest indywidualnie negocjowany.

  Są firmy, które nawiązały z nami stalą współpracę, pozostałe deklarują organizację szkoleń w naszym pensjonacie w przyszłości, co sobie niezwykle cenimy i co wskazuje, że proponowany przez nas poziom usług znajduje akceptację.

  Dodatkowo możemy na życzenie organizatora przygotować każdą dostępną na terenie Wisły imprezę jak np. paint ball, quady, off road, team bulding, tyrolki, park linowy, jazda konna, korty tenisowe, kulig biały i zielony z wyprawą do gazdówki na popas itp.

  © www.turystyka.biz.pl. 2020