Leśny Ośrodek Szkoleniowy

ul. Adama Wodziczki 3

Puszczykowo

tel.: 61 819 46 47


Cennik

Cena minimalna za 1 osobę: 100 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 280 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych


Opis obiektu:

Leśny Ośrodek Szkoleniowy położony jest na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego nad rzeką Wartą. Ukształtowanie terenów Parku jest ściśle związane z działalnością lodowca, głównie w okresie 70 - 10 tysięcy lat temu (tzw. zlodowacenie bałtyckie). Na terenie Parku znajduje się część najdłuższego w Polsce Ozu Bukowsko - Mosińskiego (37 km długości). Ośrodek otacza las a w nim liczne szlaki turystyczne. Parking (na 50 samochodów i 2 autokary) i teren Ośrodka jest ogrodzony.
Posiadamy 4 klimatyzowane sale wykładowe wyposażone w: rzutnik pisma, rzutnik slajdów, rzutnik multimedialny, ekran, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, zaciemnienie, tablice/flipchart. Jedna z sal posiada 24 stanowiska komputerowe (laptopy). Sale mogą pomieścić od 25 - 140 osób (w zależności od ustawienia i wielkości sali). W całym Ośrodku działa Internet bezprzewodowy.
Organizujemy: konferencje, szkolenia, zjazdy, imprezy integracyjne, imprezy rodzinne (chrzciny, komunie, wesela, jubileusze itp.), ogniska myśliwskie z dziczyzną, ogniska z prosiakiem nadziewanym kaszą, kolonie, a w czasie karnawału zabawy.
Nasza baza noclegowa to 72 miejsca w pokojach 1, 2 i 3 osobowych (w każdym pokoju jest łazienka, TV, telefon). W pokojach 1 osobowych znajdują się szerokie łóżka (140).
Posiadamy boiska do gry w siatkówkę i koszykówkę, salę bilardową i saunę, a na najmłodszych gości czeka ogródek jordanowski. Można u nas wypożyczyć rowery, a po wycieczce napić się kawy w kawiarence.

W okolicy znajdują się liczne atrakcje turystyczne np.:
- Muzeum Literackie Arkadego Fidlera w Puszczykowie(3 km)
- Muzeum Przyrodnicze w Jeziorach (8 km)
- Zespół Pałacowo - Parkowy w Rogalinie (10 km)
- Zamek i Arboretum w Kórniku (20 km)
- Muzeum Rolnictwa w Szreniawie (10 km)

© www.turystyka.biz.pl. 2021